Negalite, ar nenorite kraujo tyrimų atlikti poliklinikoje? Pasinaudokite nauja “Telesante” paslauga – pasiimkite kraują patys pagal pateiktą instrukciją ir išsiųskite per Omniva/DPD paštomatus mums! Paslauga teikiama visoje Lietuvoje.

Kaip tai veikia?

Užsisakykite paslaugą

Pasirinkite tyrimus kuriuos norėsite atlikti.

Užpildykite duomenis

Užpildykite savo duomenis ir nurodykite tikslų pristatymo adresą.

Apmokėkite už paslaugą

Apmokėkite už pasirinktus tyrimus.

Laukite skambučio

TELESANTE specialistai susisieks su jumis ir informuos ką daryti toliau.

NameSummaryPriceBuyhf:tax:product_tag
Alaninaminotransferazė (ALAT, GPT)

Kai gydytojas įtaria kepenų pažeidimą. Pacientams, kuriems pasireiškia bendras silpnumas, nuovargis, apetito praradimas, pykinimas ir/ar vėmimas, ascitas ir/ar pilvo skausmas, odos ir gleivinių pageltimas (gelta), šlapimo patamsėjimas, pakitusios išmatos, odos niežėjimas.

5,00 
biocheminiai-tyrimai
Albuminas

Tyrimas atliekamas įtarus kepenų funkcijos sutrikimą, inkstų ligas arba asmenims, kuriems reikšmingai pasikeičia kūno svoris, taip pat prieš planuojamą operaciją.

5,00 
biocheminiai-tyrimai
Antistreptolizinas-O (ASO)

Streptokoko bakterijos dažniausiai sukelia gerklės uždegimą, dantų pūlinius, odos infekciją – rožę. Taip pat gali pakenkti sąnariams, širdžiai, inkstams.

15,00 
biocheminiai-tyrimai
Aspartataminotransferazė (ASAT, GOT)

Kepenų pažeidimo tyrimas. Dažnai užsakomas kartu su alanino aminotransferazės (ALT) tyrimu kepenų ligoms diagnozuoti ar įvertinti. AST ir ALT yra laikomi dviem svarbiausiais tyrimais kepenų pažeidimui nustatyti.

5,00 
biocheminiai-tyrimai
Boreliozės (Laimo ligos) IgG antikūnai

Vėlesnes Laimo ligos stadijas bei lėtinį susirgimą parodo užkrato IgG antikūnai, kurie kraujyje pradeda cirkuliuoti praėjus 4–6 savaitėms po užsikrėtusios erkės įsisiurbimo. Persirgus Laimo liga padidėjęs šių antikūnų kiekis gali išlikti ilgiau nei metus.

13,00 
infekciniu-ligu-zymenys
Boreliozės (Laimo ligos) IgM antikūnai

Laimo liga (boreliozė) yra erkių platinama pavojinga infekcinė liga.

13,00 
infekciniu-ligu-zymenys
C reaktyvusis baltymas (CRB)

C reaktyvaus baltymo (CRB) tyrimas atliekamas uždegimui aptikti, kai yra įtariamas audinių pažeidimas ar infekcijos sukeltas uždegimas.

8,50 
biocheminiai-tyrimai
Chloras

Chloro koncentracija sumažėja vartojant per daug skysčių, ilgai vemiant, esant antinksčių patologijai, širdies, inkstų nepakankamumui.

7,00 
biocheminiai-tyrimai
Cholesterolis

Suaugusiems rekomenduojama kas penkerius metus išsitirti cholesterolio kiekį.

4,50 
biocheminiai-tyrimai
Chorioninis gonadotropinas (HCG)

Chorioninis gonadotropinas – pagrindinis normalaus nėštumo laboratorinis testas. Šis rodiklis taip pat gali būti naudojamas ir kaip vėžio žymuo.

17,00 
hormonu-tyrimai
Citomegalo viruso (CMV) IgG

Citomegalo viruso lėtinė infekcija arba buvusi kontaktą su sukėlėju nustatyti. CMV IgG galima aptikti po 7-14 dienų nuo užsikrėtimo.

16,00 
infekciniu-ligu-zymenys
Citomegalo viruso (CMV) IgM

Citomegalo virusinė infekcija nustatyti, ūmaus periodo metu. CMV IgM kraujyje atsiranda jau po 3-4 dienų nuo infekcijos pradžios ir išlieka keletą mėnesių (po to jie suyra).

16,00 
infekciniu-ligu-zymenys
DTL cholesterolis

DTL cholesterolio tyrimas atliekamas norint tinkamai įvertinti riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis.

5,00 
biocheminiai-tyrimai
EBV (Epštein Baro viruso) IgG

Tyrimas parodo buvusį kontaktą, aktyvią infekciją arba viruso atsinaujinimą.

17,00 
infekciniu-ligu-zymenys
EBV (Epštein Baro viruso) IgG

Infekcinė mononukleozė yra ūminė virusinė infekcija, pasireiškianti karščiavimu, gerklės skausmu ir limfmazgių padidėjimu. Infekcijos šaltinis yra žmonės, sergantys ūmia ar lėtine infekcine mononukleoze, taip pat sveiki virusų nešiotojai.

17,00 
infekciniu-ligu-zymenys
EBV (Epštein Baro viruso) IgM

Tyrimas parodo Epštein-Baro viruso sukeltos infekcinės mononukleozės ūmią infekciją. Antikūnų IgM prieš EBV kapsidinį antigeną (Epštein barr) padidėjimas išnyksta per 4-6 savaites.

17,00 
infekciniu-ligu-zymenys
Erkinio encefalito IgG (povakcininis vertinimas)

Šis tyrimas parodo, ar pacientas turi pakankamą imunitetą erkiniam encefalitui ir kada reikalinga pakartotinė vakcinacija.

30,00 
infekciniu-ligu-zymenys
Erkinis encefalitas IgG

Erkinio encefalito IgG antikūnų tyrimas skiriamas praėjus 3–4 savaitėms po įsisiurbimo siekiant nustatyti lėtinės ligos eigą arba įvertinti jau buvusią infekciją.

15,00 
infekciniu-ligu-zymenys
Erkinis encefalitas IgM

Erkinis encefalitas – erkių platinama pavojinga infekcinė liga. Galima užsikrėsti ir per nepasterizuotą pieną.

15,00 
infekciniu-ligu-zymenys
Feritinas

Feritinas yra ūminės fazės baltymas, o tai reiškia, kad jo koncentracija didėja žmonėms, sergantiems uždegiminėmis, kepenų ligomis, lėtinėmis infekcijomis, autoimuninėmis ligomis ir tam tikromis vėžio formomis, piktnaudžiaujant alkoholiu.

14,00 
biocheminiai-tyrimai
Gamaglutamiltransferazė (GGT)

Vienas jautriausių cholestazinio kepenų sindromo, alkoholinio ir toksinio kepenų pažeidimo, metastazių kepenyse rodiklių, kurio padidėjimas gali išryškėti ankstyvoje ligos stadijoje.

5,00 
biocheminiai-tyrimai
Gliukozė

Tyrimas reikalingas stebint asmenis dėl cukrinio diabeto, padidėjusios gliukozės koncentracijos (hiperglikemijos) arba sumažėjusios gliukozės koncentracijos (hipoglikemijos).

4,00 
biocheminiai-tyrimai
Helicobacter pylori IgA

Leidžia identifikuoti, ar žmogus yra infekuotas H. pylori, taip pat turintiems virškinamojo trakto ligos požymių ir simptomų bei besimptomiams asmenims.

17,00 
infekciniu-ligu-zymenys
Helicobacter pylori IgG

Helicobacter pylori IgG antikūnai – serologinis kraujo tyrimas parodo specifinius IgG klasės antikūnai prieš Helicobacter pylori. Helicobacter pylori bakterija sukelia skrandžio ir dvylikapirštės žarnos ligas: eroziją, opaligę, lėtinį gastritą. Teigiami IgG tyrimo rezultatai parodo, kad asmuo buvo užsikrėtęs infekcija arba esamu laiku yra užsikrėtęs aktyvia Helicobacter pylori infekcijos forma. Helicobacter pylori IgG antikūnų tyrimą būtina atlikti, jeigu vargina virškinimo sutrikimai, pilnumo / sunkumo jausmas pavalgius, pilvo pūtimas, rėmuo.

Helicobacter pylori – skrandyje aptinkamas mikroorganizmas. Ši bakterija yra ypatinga tuo, kad, priešingai nei daugelis kitų, yra prisitaikiusi gyventi rūgščioje terpėje. PSO duomenimis, šią bakteriją savo skrandžio gleivinėje nešioja didžioji dalis žmonių populiacijos (30-40 proc.).

Pastebėta, kad šios bakterijos neturintys asmenys rečiau serga skrandžio ir dvylikapirštės žarnos ligomis: erozija, opalige, lėtiniu aktyviuoju gastritu. Sergantiesiems po valgio „degina“ skrandį, atsiranda dirginimas, sprengsima. Atsižvelgiant į tai, sergantiems opalige dažnai yra patariama išnaikinti Helicobacter pylori bakterijas organizme, kad jos jo nebedirgintų. Šios bakterijos, priklausomai nuo jų aktyvumo ir kiekio, sutrigdo miego kokybę, sudaro nemalonų iš burnos sklindantį kvapą ir skatina vėžinių ląstelių susidarymą.

Be Helicobacter pylori bakterijų skrandžio ligoms taip pat turi įtakos tokie veiksniai kaip: žmogaus genotipas, stresas, rūkymas, kava, alkoholis, priešuždegiminių vaistų vartojimas (oraliniu būdu) ir netaisyklinga mityba. Dažnai turintys skrandžio sutrikimų mėgsta pavalgyti prieš einant miegoti, to daryti nereikėtų. Taip pat persivalgoma arba ilgą laiką išbūnama nevalgius, nevalgomi pusryčiai. Mityba turėtų būti reguliari visos dienos bėgyje. Sergant skrandžio ligomis derėtų vengti pieno produktų, citrusinių vaisių, šokolado, gazuotų gėrimų vartojimo, pradėti skrandžio veiklą raminčių vaistų ciklą arba kaip alternatyva – gerti gydomąsias saldymedžio arbatas.

Bakteriją galima aptikti keliais būdais:

– Serologiniai kraujo tyrimai
– Antigenų nustatymas išmatų mėginyje
– Skrandžio gleivinės biopsija
– Kvėpavimo mėginys

Bakterijos sukelimi skrandžio gleivinės pažeidimai, uždegimai pasireiškia pilvo skausmu, apsunkintu virškinimu, pilvo pūtimu, sunkumo jausmu pavalgius.

Serologiniu kraujo tyrimu nustatomi specifiniai IgG klasės antikūnai prieš Helicobacter pylori. Teigiami tyrimo rezultatai rodo, jog asmuo buvo užsikrėtęs infekcija arba yra užsikrėtęs aktyvia Helicobacter pylori infekcijos forma. Norint padidinti tyrimo patikimumą ir specifiškumą, rekomenduojama atlikti IgA ir IgM antikūnų tyrimus.

Jūs galite pasitarti su mūsų šeimos gydytojais.

Šaltinis

17,00 
infekciniu-ligu-zymenys
Kalcis bendras

Atliekamas žmonėms, sergantiems inkstų, kaulų, širdies, nervų sistemos, dantų ligomis.

5,00 
biocheminiai-tyrimai
Kreatininas

Tyrimas atliekamas siekiant įvertinti inkstų funkciją ir stebėti inkstų ligų gydymą.

5,00 
biocheminiai-tyrimai
Liuteinizuojantis hormonas (LH)

Jeigu mėnesinės nereguliarios, tai kraujas tiriamas kasdien, pradedant nuo 8 dienos iki numatomų mėnesinių pradžios. Didžiausios koncentracijos nustatymas leidžia įvertinti momentą, kada yra tinkamiausia diena pastoti.

13,00 
hormonu-tyrimai
Magnis

Tyrimas atliekamas magnio kiekiui kraujyje nustatyti, siekiant įvertinti inkstų ligos ar nekontroliuojamo diabeto sunkumą, diagnozuoti virškinimo trakto sutrikimus, įvertinti kalcio, kalio, fosforo ir prieskydinės liaukos hormono (PTH) pokyčių priežastis.

5,00 
biocheminiai-tyrimai
MTL (β) cholesterolis

MTL cholesterolio tyrimas atliekamas norint tinkamai įvertinti riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis.

6,50 
biocheminiai-tyrimai
Mycoplasma pneumoniae IgG

Mycoplasma pneumoniae sukeltai lėtinei infekcijai arba buvusiam kontaktui su sukelėju nustatyti. Mycoplasma pneumoniae IgG titras pakyla vėliau, po 3-4 sav.

17,00 
infekciniu-ligu-zymenys
Mycoplasma pneumoniae IgM

Mycoplasma pneumoniae sukeltai ūminei infekcijai diagnozuoti. Mycoplasma pneumoniae pirminių M klasės antikūnų (IgM) titras serume pakyla praėjus maždaug 2 sav. nuo užsikrėtimo ar dar vėliau ir išnyksta maždaug per metus.

17,00 
infekciniu-ligu-zymenys
Natris (Na)

Natrio koncentracija turi būti stebima dėl inkstų ligų, ūminių uždegimų, navikų, diuretikų (šlapimą skatinančių vaistų), širdies nepakankamumo, vemiant ar viduriuojant.

5,00 
biocheminiai-tyrimai
Progesteronas (PG)

Nustatant progesterono koncentraciją kraujyje patvirtinama, kad organizme vyksta ovuliacija. Atliekant progesterono tyrimą įvairiais laiko tarpais galima tiksliai nustatyti ovuliacijos dieną.

13,60 
hormonu-tyrimai
Prolaktinas (PRL)

Prolaktino tyrimas reikalingas hipofizės naviko vadinamo prolaktinoma diagnostikai, o diagnozavus prolaktinomą – ligos gydymo stebėsenai, įvertinti, ar taikomas gydymas yra veiksmingas.

20,00 
hormonu-tyrimai
Prostatai specifinis antigenas (PSA)

Pats svarbiausias tyrimas diagnozuoti prostatos vežį ir stebėti gydymą. Taikomas ir profilaktiškai tirti vyresnius nei 30 metų vyrus, ankstyvąjai prostatos vėžio diagnostikai.

12,00 
vezio-zymenu-tyrimai
Reumatoidinis faktorius (RF) –kiekybinis tyrimas

Patogus tyrimas sąnarių ligų diagnostikai, prognozei bei eigai įvertinti.

12,00 
biocheminiai-tyrimai
Šarminė fosfatazė

Tai kaulų ir kepenų patologijos rodiklis. Svarbu atminti: kartais šio fermento padidėjimas gali būti dėl to, kad paciento kraujas tiriamas pavalgius.

5,00 
biocheminiai-tyrimai
Šlapalas

Nustatomas inkstų funkcijai įvertinti, daugiau atspindi suminę inkstų funkciją.

5,00 
biocheminiai-tyrimai
Šlapimo rūgštis

Naudojama podagrai diagnozuoti. Padidėjęs jos kiekis randamas esant inkstų ligoms.

5,50 
biocheminiai-tyrimai
Testosteronas

Testosterono koncentracija moterų organizme gali rodyti, kad vystosi tam tikri navikai. Jis gali būti sumažėjęs kepenų cirozės metu, gydant estrogenais, esant ryškiam nutukimui.

15,00 
hormonu-tyrimai
Tiroksinas (T4)

Skydliaukės gaminamas hormonas. Daug tikslesnis yra laisvo tiroksino tyrimas. Atskiriant skydliaukės ligas labai svarbu vertinti du rodiklius (TTH ir FT4).

17,00 
hormonu-tyrimai
Tirotropinas (TTH, TSH)

Tirotropino tyrimas reikalingas skydliaukės ligų patikrai ir diagnostikai (tai jautriausias skydliaukės funkcijos sutrikimo rodiklis), hipotirozės ir hipertirozės gydymo stebėjimui, moterų nevaisingumo priežastims išsiaiškinti.

9,50 
hormonu-tyrimai
Trigliceridai

Triacilglicerolių tyrimas atliekamas norint tinkamai įvertinti riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis.

4,50 
biocheminiai-tyrimai
Trijodtironinas (FT3)

Tai skydliaukės hormonas, gaminamas audiniuose iš tiroksino. Laisvo trijodtironino kiekio tyrimas yra tikslesnis nei bendrojo kiekio nustatymas. Skiriamas įtariant skydliaukės ligas.

19,00 
hormonu-tyrimai
Vėžio žymuo CA 125 (kiaušidžių)

Skiriamas diagnozuojant ir stebint gydymo efektyvumą, sergant kiaušidžių vėžiu.

17,00 
vezio-zymenu-tyrimai
Vėžio žymuo CA 15-3 (krūtų)

Skiriamas diagnozuojant ir stebint gydymo efektyvumą, sergant krūties vėžiu.

17,00 
vezio-zymenu-tyrimai
Vėžio žymuo CA 19-9 (kasos)

Rodiklis CA 19-9 pasižymi 70-80 % klinikiniu jautrumu kasos vėžiui. Vertinamas kartu su CEA kaip antrinis tulžies pūslės, storosios žarnos ir skrandžio vėžio žymuo; metastazių kepenyse atsiradimui.

17,00 
vezio-zymenu-tyrimai
Vėžio žymuo CA 72-4 (skrandžio)

Geriausias skrandžio vėžio laboratorinis rodiklis. Rodiklio kiekis kraujyje tiriamas sekant skrandžio vėžio eigą

22,00 
vezio-zymenu-tyrimai
Vitaminas B12

Trūkstant vitamino B12 pacientą vargina silpnumas, nuovargis, judrumo sutrikimai, sąnarių skausmai, opelės burnoje, nuotaikų kaita, suprastėjusi rega ir atmintis, sunkiais atvejais vystosi depresija.

24,00 
kiti-imunofermentiniai-tyrimai
Vitaminas D

Tyrimas naudojamas vitamino D trūkumui arba pertekliui diagnozuoti, įvertinti, ar kalcio metabolizmą atspindinčių laboratorinių tyrimų (kalcio, fosforo, parathosmono (PTH)) nuokrypiai atsirado dėl vitamino D trūkumo ar pertekliaus.

18,00 
kiti-imunofermentiniai-tyrimai
α – amilazė

Pankreatitui diagnozuoti arba nustatyti kitas kasos ligas.

8,50 
biocheminiai-tyrimai
α-fetoproteinas (AFP)

Šis rodiklis taikomas tiriant dvi patologijų grupes: 1.vėžiniai susirgimai; 2.vaisiaus apsigimimai.

15,00 
vezio-zymenu-tyrimai
Bendras kraujo tyrimas (BKT)

BKT yra atrankinis automatizuotas kraujo tyrimas, suteikiantis informaciją apie visas kraujo ląsteles (eritrocitus, leukocitus, trombocitus), ląstelių pasiskirstymą pagal dydį.

8,00 
bendrieji-tyrimai
Kraujo grupės ir rezus faktoriaus nustatymas

Žmogus turi savo kraujo grupę: 0, A, B, AB bei Rh teigiamą arba neigiamą. Būtina žinoti savo kraujo grupę perpilant kraują, todėl ją reikia nustatyti prieš operacijas, gaunant vairuotojo pažymėjimą.

10,00 
bendrieji-tyrimai
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias
      Į viršų