Apie mus

Didžiąją dalį kontaktiniu būdu vykstančių šeimos gydytojų konsultacijų galima supaprastinti, t. y. suskaitmeninti. Tačiau Lietuvoje tai dar nėra įprasta ir virtualių konsultacijų yra labai mažai. Mūsų tikslas – tai pakeisti. Mūsų misija – būti arčiau paciento bei pagerinti sveikatos priežiūros prieinamumą.

Atsiradus sveikatos problemoms – yra trys variantai: – užsirašyti pas savo šeimos gydytoją, paklausti Google arba nieko nedaryti. Visi mes žinome teisingą atsakymą, tačiau neretai susiduriame su kliūtimis, kurios leistų greitai patekti pas gydytoją.

Greitis – tai svarbiausia susirgus ar kai reikia patarimo  bei gydymo.

Mūsų klinikoje „Telesante” Jūs: prisijungsite prie  internetinės vaizdo, garso  konsultacijos su pirminės sveikatos priežiūros specialistais jums tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje Jūsų asmeninis elektroninis sveikatos priežiūros įrašas atsiras e. sveikatoje (nesant galimybės duomenys gali būti atsiunčiami el. paštu). Jūsų atliktus tyrimus pakomentuosime ir pateiksime išvadas raštu. Jei neturite atliktų kraujo tyrimų juos galite atlikti namuose ir nereikės niekur eiti. Mūsų komanda tiki, kad tai yra vieni iš galingiausių įrankių, kuriuos galima panaudoti, kad padėtumėte sau, kai susergate ar nerimaujate dėl savo sveikatos.

Bendradarbiaujame su medicininių tyrimų laboratorijomis, todėl galime pasiūlyti geresnes kainas jūsų kraujo tyrimams.

Scroll to Top