Apie mus

Žinome, kad Jūsų sveikata yra svarbiausias kokybiško gyvenimo aspektas, todėl sukūrėme revoliucingą būdą gauti aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugas dar greičiau ir paprasčiau. „Telesante“ nuotolinės šeimos gydytojo konsultacijos keičia nusistovėjusias taisykles klinikų sektoriuje ir siūlo greičiausią bei paprasčiausią būdą gauti gydytojo konsultaciją neišėjus iš savo namų. „Telesante“ šeimos gydytojai – ilgametę patirtį sukaupę specialistai, pasirengę Jums padėti septynias dienas per savaitę nuo 8 val. ryto iki 8 val. vakaro.

Kam laukti eilėje pas gydytoją, jei galite gauti konsultaciją būdami namuose? Mes siūlome greitas ir efektyvias patyrusių pirminės sveikatos priežiūros specialistų internetines konsultacijas. Jums tereikia prisijungti prie mūsų platformos ir galėsite gauti profesionalų patarimą telefonu ar per kompiuterį.

Didžiuojamės tuo, kad padarysime Jūsų sveikatos priežiūrą patogesnę ir lankstesnę. Kiekvienas konsultacijos žingsnis bus saugomas Jūsų asmeniniame elektroniniame sveikatos priežiūros įraše, kurį lengvai galėsite peržiūrėti bet kuriuo metu. Be to, jei neturite galimybės atvykti į laboratoriją, nesijaudinkite – suteikiame jums galimybę patogiai ir lengvai tai padaryti tiesiog iš savo namų. Kraujo mėginį galite pasiimti jums tinkamu laiku, po to, tiesiog atsiųskite mėginį mums paštomatu, ir mes užtikrinsime, kad gauti rezultatai būtų pateikti jums greitai ir patogiai.

Mes ne tik siūlome aukštos kokybės sveikatos priežiūros paslaugas, bet ir bendradarbiaujame su medicininių tyrimų laboratorijomis, todėl galime pasiūlyti Jums geriausias kraujo tyrimų kainas. Sveikata yra brangiausias turtas, todėl rūpinamės ne tik Jūsų gerove, bet ir Jūsų piniginės saugumu.

Prisijunkite prie „Telesante“ ir mėgaukitės nauju sveikatos priežiūros lygiu – patogiu, greitu ir pasiekiamu iš bet kurios vietos!

Scroll to Top