Nuotolinė šeimos gydytojo konsultacija

Nuotolinė šeimos gydytojo konsultacija

Šeimos gydytojo konsultacija

Ilgai laukiate, kol galėsite apie savo problemas pasikonsultuoti su savo šeimos gydytoju? “Telesante” gydytojai jau laukia jūsų skambučio!

Laboratorinių tyrimų įvertinimas

Jeigu jau turite tyrimų rezultatus, bet dar gydytojas su jumis nepasikalbėjo apie tai – “Telesante” gydytojai atliks išsamų tyrimų vertinimą!

Recepto išrašymas

“Telesante” specialistai gali išrašyti receptą nekompensuojamiems vaistams priklausomai nuo to kodėl jums jie reikalingi.

Kraujo tyrimai jūsų namuose

Nenorite vykti į gydymo įstaigą, o norite pasitikrinti kraujo rezultatus? “Telesante” gydytojai išspręs šį  klausimą greičiausiu būdu!

Kraujo tyrimai mūsų laboratorijose

Nusipirkite kraujo tyrimus su nuolaida pas mus ir nuvykite į partnerių laboratorijas priduoti kraujo! Paslauga visoje Lietuvoje. Taikomos geresnės kainos!

Pasiūlykite savo darbuotojamas

Nemokama paslauga verslo klientams – kraujo tyrimų paėmimas jūsų darbovietėje. Mes užtikrinsime greitą sveikatos patikrinimo procesą.

Pirminė profilaktinio ištyrimo programa moterims

Mes jums siūlome 25proc. nuolaidą šiai laboratorinių tyrimų programai ir dovanojame nemokamą nuotolinę gydytojo konsultaciją jiems įvertinti. Kaina tik 40,00 EUR. Paėmus kraujo atliekama 15 tyrimų – įvertinama skydliaukės, kasos, inkstų veikla, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis.

Pirminė profilaktinio ištyrimo programa vyrams

Mes jums siūlome 25proc. nuolaidą šiai laboratorinių tyrimų programai ir dovanojame nemokamą nuotolinę gydytojo konsultaciją jiems įvertinti. Kaina tik 35,00 EUR. Paėmus kraujo atliekama 14 tyrimų – įvertinama kasos, inkstų veikla, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis bei prostatos vėžio žymuo.

Vaiko ištyrimo programa

Mes jums siūlome 27proc. nuolaidą šiai laboratorinių tyrimų programai ir dovanojame nemokamą nuotolinę gydytojo konsultaciją jiems įvertinti. Kaina tik 45,00 EUR. Paėmus kraujo atliekama net 12 tyrimų, kurie padeda įvertinti sveikatos būklę ir riziką susirgti dažniausiai pasitaikančiomis ligomis. Į komplektą taip pat įtrauktas šlapimo tyrimas.

Laboratoriniams tyrimams 15proc. nuolaida

Užsisakius “Telesante” šeimos gydytojo konsultaciją laboratoriniams tyrimams pritaikysime 15proc. nuolaidą jei atliksite juos pas mus.

Naujos paslaugos jau pakeliui

Naujos paslaugos jau pakeliui

Telesante gydytojai

Nuotolinė šeimos gydytojo konsultacija!

Natalija Vaicekauskienė

Šeimos gydytoja yra baigusi VU MF. Licencijos numeris  MPL-00166. Turi 20 metų darbo patirtį. Domėjimosi sritys: ligų profilaktika, kardiologija, paliatyvioji medicina, vaikų ligos. Konsultuoja lietuvių, anglų, rusų, prancūzų ir vokiečių kalbomis. Turi šeimos gydytojo licenciją dirbti ir Prancūzijoje.

Nuotolinė šeimos gydytojo konsultacija!

Laura Tamašauskienė

Šeimos gydytoja yra baigusi VU MF. Licencijos numeris  MPL-18391. Turi 8 metų darbo patirtį. Domėjimosi sritys: vaikų ir suaugusiųjų ligų prevencija ir diagnostika, reumatologija, gastroenterologija. Konsultuoja lietuvių, anglų kalbomis.

Telesante klientų atsiliepimai

Elena
Klaipėda
Read More
Ilgą laiką kamavo daugelis klausimų apie tyrimus į kuriuos atsakymų internete gerokai per daug. Ačiū už superinę konsultaciją.
Aušra
Vilnius
Read More
Mano tyrimų rezultatai geri, bet geriau žinoti apie juos daugiau šiek tiek.
Vaidas
Šilutė
Read More
Šauni gydytoja, atsakė į visus klausimus. Su savo gydytoja nelabai pavyksta pasikalbėti.
Sofija
Vilnius
Read More
Labai kompetentingai gydytoja įvertino mano sveikatos būklę ir paskyrė gydymą. Bėrimas praėjo.
Marija
Vilnius
Read More
Džiugu kad galiu naudotis naująja paslauga. Šiuo metu tai didelė parama mano šeimai. Ačiū Telesante.
Audronė
Kaunas
Read More
Gydytoja, man su jumis labai pasisekė. Dėkui Jums širdingai ❤️
Indrė
Šveicarija
Read More
Miela Natalija,ačiū Jums labai už išsamią konsultaciją!Linkėjimai, Indrė
Aušrinė Valackienė
Vilnius
Read More
Labai ačiū už tokią išsamią informaciją 🙂 Labai ačiū Jums, Jūsų teikiama paslauga pranoko visus mūsų lūkesčius, labai puiki paslauga "Šeimos gydytojo konsultacija".
Miglė Abromavičiūtė
Vilnius
Read More
Labai jums dėkoju už visą pagalbą ir rūpestį
Elvinas Juodkazis
Vilnius
Read More
Esu labai dėkingas už rūpestį ir patarimus
Vitalija Navickė
Vilnius
Read More
Ačiū už viską. Labai patiko visa patirtis. Rekomenduosiu ir kitiems Jus!
Jūratė Šapavičienė
Vilnius
Read More
Labai ačiū už Jūsų išsamią penktadienio konsultaciją. Nuraminote, viską suprantamai tiek man, tiek vaikui paaiškinote, daug naudingų patarimų davėte!
Andželika Žukauskaitė-Tandzegolskė
Vilnius
Read More
Labai dėkoju už suteiktą pagalbą! Nežinau, kaip kitaip būčiau ištvėrus savaitgalį.
Edvyna
Vilnius
Read More
Nuostabi gydytoja Natalija. Išklausė, nuramino, patarė. Didžiausias AČIŪ
Laura Poškienė
Vilnius
Read More
Labai džiaugiuosi atsiradusia tokia paslauga, kai savaitgalį tikrai nėra galimybės pasikonsultuoti su savo gydytoju. O kaip tyčia, dažniausiai ir susergame savaitgalį. Gydytoja N. Vaicekauskienė puiki-maloni, labai detaliai viską paaiškina, neskuba skirti iš karto stipriausio gydymo, teiraujasi apie ligos eigą. Atsako į užklausas labai greitai. Drąsiai rekomenduoju
Pacientė
Vilnius
Read More
Labai maloni, dėmesinga ir profesionali gydytoja, įdėmiai išklausė, uždavė daug klausimų, išsamiai paaiškino tyrimu rezultatus, davė daug patarimų. Rekomenduoju!
Amelia
Vilnius
Read More
Puiki dėmesinga gydytoja, per 20 min gavau tiek klausimų ir dėmesio kiek nemačiau iš savo šeimos gydytojos per paskutinius 10 metų, diagnozė teisinga.
Aušra
Vilnius
Read More
Nuostabi, profesionali gydytoja, greitai padėjo ir išsprendė sveikatos problemą. Maloniai bendraujanti, rūpestinga ir viską išklausanti. Esu Jai labai dėkinga! Jei tik prireiks, vėl pas ją sugrįšiu.
Previous
Next

Telesante naujienos

Odos bėrimai

Odos bėrimai – odos bėrimus gali sukelti įvairūs veiksniai, įskaitant alergijas, infekcijas, dirgiklius ir pagrindines sveikatos sąlygas. Kai kurios dažniausios odos bėrimų priežastys: Alerginės reakcijos: alergija maistui, vaistams ar aplinkos veiksniams, tokiems kaip žiedadulkės, naminių gyvūnėlių pleiskanos ar vabzdžių įkandimai, gali sukelti odos bėrimus. Infekcijos: Virusinės, bakterinės ir grybelinės infekcijos gali sukelti odos bėrimus. Dažni

Skaityti straipsnį »

Vitaminas B12 yra vandenyje tirpus vitaminas

Vitaminas B12 yra vandenyje tirpus vitaminas Vitaminas B12 yra vandenyje tirpus vitaminas, kitaip vadinamas ciankobalaminas. Jis saugomas kepenyse ir yra reikalingas DNR susidarymui ir energijai mūsų ląstelėse gaminti [1]. Kur jo yra ir ar trūksta tik vegetarams Vitamino B12 trūkumas sukelia anemiją, nuovargį ir depresiją. Ilgalaikis trūkumas gali sukelti nuolatinį smegenų ir centrinės nervų sistemos

Skaityti straipsnį »

BTA papildomo sveikatos draudimo paslauga

Privalomasis sveikatos draudimas kartais nepatenkina visų žmonių medicininių poreikių. Atšalus orams ir prasidėjus virusų pikui, šeimos gydytojai nespėja operatyviai aptarnauti visų pacientų, kuriems reikalinga pagalba. Siekiant spręsti šią problemą, BTA draudimas verslo klientams teikiamą papildomą darbuotojų sveikatos draudimą papildė nauja paslauga. BTA papildomo sveikatos draudimo paslauga – nemokamomis nuotolinėmis medicinos specialistų konsultacijomis – eMed. 2021

Skaityti straipsnį »
Daugiau naujienų nėra
Scroll to Top

Įvertinkite Telesante