Profilaktinis sveikatos patikrinimas

Profilaktinis sveikatos patikrinimas – tyrimai skirti ne tik ligoms diagnozuoti – jie taip pat labai naudingi tikrinant sveikatą profilaktiškai. Žmonės, kurie reguliariai lankosi pas gydytoją ir reguliariai tikrinasi, galima aptarti rizikos veiksnius, pakitimus, ar radus ankstyvos stadijos ligą, anksti pradėti gydyti ligą ir taip prisidėti prie geresnių rezultatų ir ilgesnės gyvenimo trukmės.

Profilaktinis sveikatos patikrinimasBe to, įprastos patikros taip pat leidžia gydytojams palyginti esamų ir ankstesnių tyrimų rezultatus, todėl padidėja tikimybė, kad atsiradus pakitimams, galima anksti užbėgti ligai už akių.

Ko tikėtis per įprastinį profilaktinį patikrinimą

Profilaktinis sveikatos patikrinimas – gydytojas paklaus ir įvertins:

 • apie dabartinę sveikatos būklę ir ligos istoriją, gyvenimo būdą ir šeimos ligos istoriją.
 • apie bet kokius receptinius ar nereceptinius vaistus, ar maisto papildus, kuriuos vartojate.
 • išmatuos ūgį, svorį ir kraujospūdį,suskaičiuos širdies susitraukimų dažnį, kvėpavimo dažnį ir temperatūrą.
 • atliks įprastą jūsų kūno sistemų įvertinimą. Tai gali apimti ausis, nosį ir gerklę, kaklo sritį(pažandiniai-kaklo limfmazgiai), pilvo sritį, nervų sistemą (įskaitant raumenų jėgą, refleksus ir pusiausvyrą), odą ir galūnes.
 • paskirs pagrindinius atrankos testus. Jie skirsis atsižvelgiant į jūsų amžių, lytį ir klinikines rekomendacijas. Pavyzdžiui: moterims: krūtų tyrimas, onkocitologinis gimdos kaklelio tepinėlis, vyrams: PSA
 • suteiks informacijos apie reikiamus skiepus
 • aptarsite su gyvenimo būdu susijusius sveikatos rizikos veiksnius, tokius kaip dieta, rūkymas, nutukimas ar stresas.
 • rekomenduos atlikti įprastinius laboratorinius tyrimus, tokius kaip bendras kraujo tyrimas kraujo tyrimas, lipidograma, bendras šlapimo tyrimas, gliukozė, inkstų funkciją rodantys tyrimai, kepenų veiklos tyrimai

„Telesante“ gydytojas gali jums nemokamai parinkti tyrimus, priklausomai nuo jūsų problemos, jei atliksite juos pas mus. Pritaikysime 10proc. nuolaidą.

 

 

0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščias
   Scroll to Top